KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 14418277
nr 1441 8277
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Gouache, Signerad, numrerad 1984, man med hundar, yttermått inklusive ram: 62x82 cm
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 10 januari 2022
kl 20:55:12
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström
Gouache